Černá pyramida a mimozemský úkryt? Utajované vládní základny, o kterých se nesmí mluvit | EuroZprávy.cz

Většina lidí už někdy slyšela zmínky o slavných vojenských základnách, kde dochází k tajným experimentům či pitvám mimozemských tvorů. Asi nejslavnější je Area 51, kde by měly být dokonce ukryty létající talíře. I když je vojenský objekt v Nevadě opředen tajemstvím, nikdy nesloužil jako tajná základna. Zatímco dodnes lidi stále tápou, co se zdmi chráněné budovy děje, samotná existence areálu je oficiálně doložená ve státních dokumentech. Ale co základny, které jsou tak tajné, že vlastně ani neexistují?

1. Základna AL/499

Údajná tajná laboratoř by se měla nacházet 60 metrů pod malebnou anglickou vesnicí Peasemore v hrabství Berkshire, tvrdí James Casbolt. Jeho rodina má mít úzké vazby na britskou vládu a dokonce i ilumináty. Sám se měl v prostorách zařízení narodit a původně měl být součástí projektu Mannequin, který měl za úkol naklonovat „super-vojáky“ či vytvořit špičkové špiony a vrahy, kteří to sami o sobě neměli ani tušit, dokud nevykonají rozkaz. Casbolt tvrdí, že účast v programu je nedobrovolná a mnozí civilisté s výjimečnými schopnostmi jsou tajně unášeni, aby zde sloužili jako testovací subjekty.

2. Kemp 13

Ufo nepadá jen na území Spojených států, svoje o tom ví i Jihoafrická republika. Jejich neméně známý Kemp 13 je územím, kde se měli zranit mimozemšťané. Většina byla brzy předána do rukou americkým spojencům, ale Jihoafričané si část zajatců ponechali a převezli je do svého tajného vládního zařízení, kde na nich dělali kruté pokusy. Kemp 13 je umístěn kdesi v poušti Kalahari a četnost zahlédnutých UFO objektů je zde dokonce vyšší, než v celých USA. Podle nepotvrzených zpráv lidé z nejbližších vesnic zpozorují minimálně jeden neidentifikovatelný létající objekt denně. Kromě mimozemských test by měl objekt sloužit také k testování laserových zbraní.

#věda #technika

Více na:

Zdroj: Černá pyramida a mimozemský úkryt? Utajované vládní základny, o kterých se nesmí mluvit | EuroZprávy.cz

avatar
2000